Olle Lindgren oljemålning

224660

LINDGREN, Olle (född 1930): Landskap med fåglar, signerad OL, även på baksidan signerad och daterad -76, olja på duk, 54x53 cm

Konst, Måleri

Fack 12

Olle Lindgren oljemålning

Budhistorik (19 bud)
1102019
1 400
1102017
1 300
1102012
1102005
1102004

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.