Ragnar Swahn oljemålning

224659

SWAHN, Ragnar (1888-1964): Kalmar Lilla Torget, signerad R. Swahn, olja på duk, 80x121 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 5

Ragnar Swahn oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1100978
1100350
1100349
900
1100348
700
1100347
650

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.