Akke Hugh Malmeström Capri

224651

MALMESTRÖM, Akke Hugh (1894-1968): Grande Marina, Capri, signerad och daterad A.H. Malmeström -18, olja på pannå, 92x106,5

Konst, Måleri

Rum 4

Akke Hugh Malmeström Capri

Budhistorik (17 bud)
1101789
1101886
2 800
1101789
2 600
1101885
2 400
1101789

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.