Ola Billgren litografi

224623

BILLGREN, Ola (1940-2001): Interiörbild med liggande man, samsignerad och daterad Ola Billgren Louis Womack-70, 5/90, litografi, ca 40,5x57,5 cm

Gulnad

Fack 16

Ola Billgren litografi

Budhistorik (24 bud)
1100970
2 600
1100966
2 400
1100965
1100955
1100963

Slutpris SEK:
2 600
255 EUR, 283 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.