Spelbord

224622

SPELBORD, 1800-talets första hälft, furu, två ljusbrickor, bemålad spelinredning, höjd 77, 87,5x44,5 cm

Ytskador, slitage, inredning med färgbortfall

Rum 8

Spelbord

Budhistorik (32 bud)
1100801
4 600
1100817
4 400
1100801
4 200
1100813
1100801
3 800

Slutpris SEK:
4 600
449 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.