Väggur Mauthe

224619

VÄGGUR, Mauthe, 1900-tal, industridesign, märkt Made in Germany, diameter 41 cm

Fullt fungerande, bruksslitage

Diverse, Klockor/Ur

Rum 3

Väggur Mauthe

Budhistorik (21 bud)
1100700
1 600
1100381
1100019
1 400
1100019
1 300
1097613

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.