Fartygsratt

224618

FARTYGSRATT, 1900-talets senare del, diameter 81 cm

Slitage

Nautica/Technica, Diverse

Rum 3

Fartygsratt

Budhistorik (20 bud)
1096724
1098549
1096724
1 900
1097504
1 800
1096724
1 700

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.