Karmstolar

224616

KARMSTOLAR, 1 par, 1950/60-tal, galonklädsel

Slitage, smärre lagningar

Rum 11

Karmstolar

Budhistorik (24 bud)
1100999
1 600
1100990
1100996
1100990
1 400
1100994
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.