Herrbetjänt 1960-tal

224613

HERRBETJÄNT, 1960-tal, teak och svärtad metall, skohylla, höjd 100 cm

Brukslitage

Diverse, Fashion

Rum 3

Herrbetjänt 1960-tal

Budhistorik (7 bud)
1100239
600
1096886
550
1094159
500
1094680
450
1094159

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.