Karta

224612

KARTA, 1600-tal, vy över slaget vid Nowodwor, etsning, ca 29x37,5 cm

Böcker/Kartor

Fack 17

Karta
Budhistorik (19 bud)
1107457
1 900
1107455
1 800
1107452
1 700
1107413
1 600
1107446

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.