Oljemålning signerad H. Trockenhaus Ddf

224603

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets andra hälft): Aftonrodnad över byn, signerad H. Trockenhaus Ddf, olja på duk, 64x95 cm

Smärre dukskada

Konst, Måleri

Rum 11

Budhistorik (12 bud)
1101021
5 000
1100844
4 200
1098755
1096925
3 400
1096924
3 200

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.