Bokskåp

224554

BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, 2-delat, fanér i valnöt, inredning med hyllor, höjd ca 245, 49x114 cm, nyckel medföljer

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, avhämtas vid utlämningen

Rum 15

Bokskåp

Budhistorik (9 bud)
1100972
4 400
1100843
4 200
1096569
1100443
3 800
1096569
3 400

Slutpris SEK:
4 400
430 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.