Karel Appel träsnitt

224529

APPEL, Karel (1921-2006):The Circus Suite: Clown Visage Paysage, träsnitt och carborundum i färger, 1978, signerad och numrerad Appel 14/130, 76,5 x 57 cm

Karel Appel träsnitt
Budhistorik (6 bud)
1097966
4 600
1094514
4 400
1094377
4 200
1094376
1094375
3 600

Slutpris SEK:
4 600
449 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.