Skänk 1800-tal

224525

SKÄNK, 1800-talets första hälft, vitmålat, invändigt med två lådor, höjd 118, 107x46 cm, nyckel finns

Senare bemålad

Rum 5

Skänk 1800-tal

Budhistorik (23 bud)
1100169
6 000
1097565
5 800
1100167
5 600
1097565
5 400
1100166
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.