Shintaro Miyake krita och blyerts

224523

MIYAKE, Shintaro (född 1970 Japan):Suisu yoi place one time ha oide, signerad på baksidan Shintaro Miyake, krita och blyerts på papper, 54 x 39 cm.

PROVENIENS: Tomio Koyama, Tokyo

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (12 bud)
1099825
900
1099823
850
1099821
1099820
750
1099818
700

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.