Amalia von Schwerin oljemålning

224504

SCHWERIN, Amalia von (1819-97): Korna vattnas, signerad A v. Schwerin Düsseldrf 1877, olja på duk, ca 75x118 cm

Dubblerad duk

Konst, Måleri

Rum 11

Budhistorik (17 bud)
1099466
9 800
1099468
9 600
1099466
9 400
1099465
9 200
1099464
9 000

Slutpris SEK:
9 800
987 EUR, 1 121 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.