Hörnskåp 1800-tal

224503

HÖRNSKÅP, 1800-talets mitt, furu, höjd 230, 156x69 cm

Ryggstycke löst, lås saknas

Rum 9

Hörnskåp 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

1101078
1100307

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.