Carl Brandt oljemålning

224501

BRANDT, Carl (1852-1930): Vinterlandskap i solljus, signerad och daterad C Brandt 1913, olja på duk, 54x65 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1100195
9 600
1100187
9 000
1100186
8 200
1100185
8 000
1100178
7 000

Slutpris SEK:
9 600
938 EUR, 1 097 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.