Carin Ellberg oljemålning

224500

ELLBERG, Carin (född 1959): Blå stol, signerad och daterad på baksidan Carin Ellberg -92, olja på pannå, 31,5x25 cm, totalt inklusive ram 65x57,5 cm

Pannå lossnat från ram, kantstött i övre och nedre vänstra hörn, smärre repa i det gula fältet

Konst, Måleri

Rum 3

Carin Ellberg oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1099734
1099330
1098839
1 300
1097830
1096334

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.