Robert Sundqvist olja

224497

SUNDQVIST, Robert (född 1965): Landskap, signerad, olja på duk uppfodrad på pappannå, 48x59 cm

Konst, Måleri

Fack 10

Robert Sundqvist olja

Budhistorik (5 bud)
1099169
450
1098616
1093869
1097540
1093869

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.