Pelle Engman grafikmappar

224496

ENGMAN, Pelle (född 1948): (10) Grafikmappar: bla "Katta - 4 litografier", "På gård", "Kust-Fiske" signerade, träsnitt/grafiska blad, varierande mått; ej genomgångna

Rum 3

Pelle Engman grafikmappar

Budhistorik (9 bud)
1098424
1 900
1099195
1 800
1098424
1 700
1099193
1 600
1098424

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.