Skåp 1800-tal

224493

SKÅP, fransk typ, 1800-tal, boullearbete, dekorbeslag i mässing, höjd 104, 112x41 cm

Fanérbortfall, skador

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 4

Skåp 1800-tal

Budhistorik (17 bud)
1099911
5 600
1099481
5 400
1095854
5 200
1099480
5 200
1095854
3 200

Slutpris SEK:
5 600
547 EUR, 640 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.