Nattduksbord

224492

NATTDUKSBORD, 1 par, England, mahogny med mässingsbeslag, höjd 50, 40x46 cm

Ytslitage, skador

Rum 10

Nattduksbord

Budhistorik (24 bud)
1099842
1 800
1099754
1 700
1099718
1 600
1099684
1099684
1 400

Slutpris SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.