Joseph Duncan

224490

DUNCAN, Joseph (född 1920): "Spectre avec Mirroir", signerade Duncan och daterade 74, blandteknik på duk, 38x55 cm

Konst, Måleri

Fack 8

Joseph Duncan

Budhistorik (9 bud)
1094454
700
1101066
650
1094454
600
1101064
550
1094454
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.