Carl Johansson oljemålning

224489

JOHANSSON, Carl (1863-1944): Landskap, Olevano Romano (?), signerad och daterad Carl Johansson 1901, olja på duk, 100x73 cm

Färgbortfall, krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 4

Carl Johansson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1099609
2 400
1098625
1098624
1098623
1 600
1097380

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.