Olle Hjortzberg akvarell

224480

HJORTZBERG, Olle (1872-1959): Karavan med kameler, monogramsignerad OH, akvarell med täckvitt, 31x21 cm

Konst, Måleri

Fack 1

Olle Hjortzberg akvarell
Budhistorik (1 bud)

1104773
2014-01-18 23:44:45

2014-01-20 kl 21:18
Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.