Carlos Capelan objekt

224479

CAPELÁN, Carlos (Uruguay, född 1948): Utan titel,
signerad och numrerad Capelan 45/80, objekt/vinflaska i träbox, höjd 30
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Konst, Skulptur

Monter 24

Carlos Capelan objekt

Budhistorik (3 bud)

1095419
1094404
1093811

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.