Brickbord

224441

BRICKBORD, 1900-tal, plåtbricka, underrede i trä, bemålad med kinseiserande dekor, höjd 59, 57x40 cm

Slitage, färgskador

Rum 8

Brickbord

Budhistorik (10 bud)
1099488
750
1099484
700
1099419
650
1099483
600
1099419
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.