Oidentifierad konstnär oljemålning

224440

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal England, landskapsmotiv med figurer vid flod, olja på duk, 74x98 cm

Dubblerad, ytskada

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (8 bud)
1097723
6 400
1095211
6 200
1095156
5 000
1095155
4 400
1094321

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.