Oidentifierad konstnär oljemålning

224439

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, England 1800-tal, landskap med figurer, olja på duk, 50x70 cm

Ytskador och krackeleringar samt lagningar

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (4 bud)

1098754
1096201
750
1094211
650
1094128

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.