Altarställ

224436

ALTARSTÄLL, omkring 1900 eller äldre, förgylld mässing, dekor med stenar, höjd 15 cm
Proveniens: Inköpt i Paris

Några stenar saknas, kompletterad

Diverse

Rum 1

Altarställ

Budhistorik (15 bud)
1100059
1100058
1 900
1100051
1 800
1099372
1 700
1098327
1 600

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.