Piedestaler i empirstil

224435

PIEDESTALER, 2 st, med stenskivor, 1900-tal, empirstil, bronserade, höjd 66, 25x25 resp 65, 52x27 cm

Bruksslitage

Rum 4

Piedestaler i empirstil

Budhistorik (39 bud)
1099114
6 200
1099112
6 000
1099109
5 800
1099107
5 600
1099106
5 400

Slutpris SEK:
6 200
606 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.