Matbord 1800-tal

224433

MATBORD på hjultrissor, 1800-talets slut, björkfanér, höjd 78, diameter 146, iläggskiva 72 cm

Fanérlagningar

Rum 14

Matbord 1800-tal

Budhistorik (16 bud)
1099687
6 000
1099689
6 000
1099687
5 400
1099681
5 200
1099679
5 000

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.