Wilhelm Behm oljemålning

224426

BEHM, Wilhelm (1859-1934): "Höstafton", signerad och daterad Wilh Behm-1908, olja på duk, 49x63 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Wilhelm Behm oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1099391
1099300
1094724
1094236

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.