Joseph Duncan blandteknik

224425

DUNCAN, Joseph (född 1920): (2) "The Enigma", "The day cuckoo found Violet" signerade Duncan och daterade 74, blandteknik på papper, 49x64 cm

Konst, Måleri

Fack 9

Joseph Duncan blandteknik

Budhistorik (4 bud)

1098849
450
1097317
1096672
1094398

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.