Gustav Rudberg litografi

224419

RUDBERG, Gustav (1915-2001): "Skuta vid Backafall, Ven", signerad Gustav Rudberg, 94/260, färglitografi, 66x50 cm

Fack 6

Gustav Rudberg litografi

Budhistorik (4 bud)

1099854
450
1099311
1097098
1094039

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.