Slaglåspistoler

224417

SLAGLÅSPISTOLER som reservdelar, 7 st,

Skador, lagningar, delar saknas, kompletteringar

Vapen/Medaljer

Monter 24

Slaglåspistoler

Budhistorik (27 bud)
1099044
4 800
1095274
4 600
1095274
4 400
1094603
4 200
1094603
3 600

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.