Erno Erb oljemålning

224414

ERB, Erno (1878-1943): Marknadsplats i Ukraina, signerad E Erb, olja på pannå, 36x55 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Erno Erb oljemålning

Budhistorik (15 bud)
1099831
6 000
1099826
5 000
1099819
4 800
1099812
4 400
1099809

Slutpris SEK:
6 000
586 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.