Robert Sundqvist akvarell

224413

SUNDQVIST, Robert (född 1965): Landskap, signerad Sundqvist, akvarell på papper, 64x92 cm; oramad

Konst, Måleri

Rum 8

Robert Sundqvist akvarell
Budhistorik (5 bud)
1097447
500
1097536
450
1097447
1097535
1097447

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.