Oljemålning porträtt

224412

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Kardinal, otydligt signerad och daterad, olja på duk, 26x21 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Oljemålning porträtt

Budhistorik (8 bud)
1100045
1 700
1099712
1 600
1099698
1099698
1 400
1099711
1 300

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.