Spegel rokoko

224410

SPEGEL, rokokostil, träskuren dekor, förgylld, otydligt signerad, höjd 100x42 cm

Senatre bronserad,

Speglar

Rum 4

Spegel rokoko

Budhistorik (33 bud)
1098691
12 000
1098690
11 500
1098688
11 000
1098687
10 500
1098685
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 172 EUR, 1 372 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.