Naemi Eriksson oljemålning

224408

ERIKSSON, Naemi (född 1920-2002): Änglar, signerad och daterad Naemi Eriksson-91, olja på duk, 81x65 cm

Konst, Måleri

Fack 18

Naemi Eriksson oljemålning

Budhistorik (16 bud)
1100190
1100201
1 900
1100190
1 800
1100196
1 700
1100190
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.