Naemi Eriksson oljemålning

224406

ERIKSSON, Naemi (född 1920-2002): Landskapsmotiv, signerad och daterad Naemi Eriksson-91 , olja på duk, 38x46 cm

Konst, Måleri

Fack 5

Naemi Eriksson oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1100204
500
1098964
450
1100200
450
1098964
1100199

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.