Axel Peter oljemålning

224403

PETER, Axel (1863-1942): Parkmotiv med flanörer, signerad Ax Peter, olja på duk, 81x100 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Axel Peter oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1098417
3 200
1096899
1098416
2 800
1096899
1096951

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.