Konrad Ekdahl Askim oljemålning

224402

EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910-2002): Motiv från Bohuslän, signerad och daterad K Ekdahl -43, olja på pannå, 60x71 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Budhistorik (21 bud)
1098895
1 600
1098892
1098891
1 400
1098889
1 300
1098886

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.