Bengt Johansson akvareller

224401

JOHANSSON, Bengt (född 1941): (5) Landskap och träd, monogramsignerade BJ (1 osignerad), akvareller, 41x32, 29x32, 27x20, 19x26 samt 31x40 cm; oramade

Konst, Måleri

Rum 8

Bengt Johansson akvareller

Budhistorik (2 bud)

1097464
650
1097462
500

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.