Ångmaskin Gebrüder-Bing

224399

ÅNGMASKIN, 1900-talets början, Gebrüder-Bing, friläggande cylinder med elgenerator, höjd ca 28, plattans längd 42, bredd 18,5 cm

Diverse delar saknas, bland annat brännare, säkerhetsventilen, diverse skador

Leksaker

Monter 23

Ångmaskin Gebrüder-Bing

Budhistorik (18 bud)
1098904
1 600
1098902
1098903
1098902
1 300
1098900

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.