Konrad Ekdahl Askim oljemålning

224398

EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910-2002): Motiv från Bohuslän, signerad och daterad K Ekdahl -45, olja på pannå, 62x81 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Budhistorik (16 bud)
1099158
1 600
1098611
1098614
1 400
1098611
1 300
1098613

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.