Kaffekannor koppar

224396

KAFFEKANNOR, 2 st, en på tre fötter, koppar, 1800-tal, höjd ca 23-35 cm

Bruksslitage, smärre bucklor, lagningar

Allmoge

Rum 3

Kaffekannor koppar

Budhistorik (4 bud)

1098532
500
1098531
450
1098528
1096297

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.