Naemi Eriksson oljemålning

224394

ERIKSSON, Naemi (född 1920-2002): "Lena med sina tankar bland blommor och barn", signerad och daterad Naemi Eriksson , olja på duk, 49x58 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Naemi Eriksson oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1098617
950
1098859
900
1098617
850
1098857
1098617
750

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.